Menu

Masáže

Zpět na výpis

Wellness & Wine hotel Volarik ve spolupráci s ANNU znamená odpočinek, regeneraci, radost a pohodu

 

Wellness & Wine hotel Volarik se může na první pohled jevit podobně, jako jiné hotely, kam si jezdíte odpočinout. Opak je však pravdou. Nejenže se řídíme naším motem „mysli globálně, jednej lokálně“ v každé sféře, která k provozování hotelu patří, ale zároveň člověka nevnímáme pouze jako tělesnou schránku, ale především jako komplexní bytost, ve které se snoubí tělo, mysl i duše.

 

V tomto duchu jsme se také dlouho snažili najít něco a někoho, kdo by nám pomohl všechny tři zmíněné vrstvy harmonizovat, uhladit a díky tomu Vám zajistit co možná nejúčinnější relaxaci. A jak se říká, kdo hledá, ten najde a my jsme našli… Annu, aromaterapeutku, která pro nás vyrábí produkty, se kterými o Vás v našem wellness pečujeme.

 

Kosmetika značky ANNU je skutečně čistá, přírodní, nádherně aromatická, neškodná a účinná, která není určena do komerčních sfér. I z toho důvodu ji nenaleznete nikde jinde než u Annu samotné anebo právě u nás. Kosmetika, která je vyráběna v malé dílně kousek od nás na Moravě a vzniká ze surovin z rodinných sadů Annu, kde je původ a složení jasné a čisté.

Dali jsme si za úkol pro Vás zajistit ty nejlepší výrobky i služby a těšíme se, až to všechno budete moci poznat doslova na vlastní kůži.

Speciální jarní nabídka – Detoxikační medová masáž

NABÍDKA MASÁŽÍ A PROCEDUR

Rezervovat masáž