Kariéra

KUCHAŘ/KA:

V samém srdci Mikulova, do restaurace CROP v 4* Wellness & Wine hotelu VOLARIK hledáme kolegu do týmu nadšených lidí do kuchyně a obsluhy.

Co vás čeká:

Nebaví tě vařit polední meníčka a smažit hromady mastných pokrmů ? U nás v restauraci Crop vaříme lokální kuchyni s úctou k tradici naší vlasti z vybraných sezónních surovin od místních dodavatelů.

Tým mladých pozitivních kolegů, příprava pokrmů pro hosty restaurace CROP a v rámci eventů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Vstřícný přístup k našim klientům a kolegům. Zájem a chuť se učit novým věcem a postupům v rámci vaření. Vlastní nápady a kreativita je vítána.

Co vám můžeme nabídnout:

Zázemí skvělého 4* Wellness & Wine hotelu

Personální stravování a káva každý den na pracovišti

Příspěvek na kurz či školení

Pracovní oblečení a příspěvek 1 000,- / rok na pracovní obuv

Volný vstup do bazénu, saun a fitness ve vyhrazených termínech, zvýhodněná cena na masáže

. Možnost ubytování.

Sleva 50 % na konzumaci v restauracích hotelu pro tebe a tvoji rodinu

Vánoční večírek a poděkování za odvedenou práci

Nákup vína / či ostatních alkoholických nápojů / za velkoobchodní ceny

Kontakt:

e-mail: chef@hotelvolarik.cz

Tel: +420 724 548 101

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA:

Tým mladých pozitivních kolegů, obsluha a péče o hosty v restauraci CROP a v rámci eventů. Osobní rozvoj a možnost kariérního postupu.

Pozitivní přístup, dobré vystupování, zodpovědnost a smysl pro detail. Ostatnímu vás rádi naučíme.

Kontakt:

e-mail: fb@hotelvolarik.cz

Tel: +420 736 472 369

RECEPČNÍ / BRIGÁDA

Do Wellness hotelu Volarik**** hledáme posilu na pozici „Front desk officer“ do letních měsíců, či dlouhodobě na DPP.

Dvousměnný provoz (12 hod. směny, denní/noční)

Požadavky:

Věk 18+

Příjemné a reprezentativní vystupování.

Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Samostatnost

Chuť učit se novým věcem

Nabízíme:

Práci v mladém kolektivu

Zajímavé finanční ohodnocení + provize z prodeje

Možnost ubytování

Firemní stravování

Možnost využití služeb hotelu (restaurace, wellness)

Kontakt: hotel@hotelvolarik.cz

Tel. +420 777071800

RECEPČNÍ HPP

Do Wellness hotelu Volarik**** hledáme kolegu na pozici „hotelový/hotelová recepční“ na HPP.

Požadavky:

Ukončené středoškolské vzdělání

Zkušenosti s prací na PC (Word, Excel…)

Nabízíme:

Praxe na obdobné pozici výhodou, ne však podmínkou.

Nástup: 1.7.2023

Kontakt: hotel@hotelvolarik.cz

Povolit vše
Vlastní

Ocenění hotelu